Форум ФК "Металлист" Харьков

Объявление

Мы рады приветствовать Вас на форуме футбольного клуба "Металлист" Харьков! Здесь Вы можете узнать последние новости из стана любимой команды, обсудить матчи и игроков харьковского клуба, договориться о совместном посещении стадиона и подискутировать на ту или иную тему футбола. Предложения по развитию форума будут приветствоваться и поощряться администрацией!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум ФК "Металлист" Харьков » Команда » Реконструкция ОСК "Металлист"


Реконструкция ОСК "Металлист"

Сообщений 101 страница 120 из 204

101

Лёлик написал(а):

. Я надеюсь, если наши пропустят какуюто мелочь - стадион всеровно допустят...
Подпись автора

Та я думаю что они все зделают ведь врядли им хочется опозорится и еще Одессу допустили к УЕФА а ихний стадион не чем не лутше!!

102

Сделают они полюбому. Если УЕФА не будет на стадионе и не будет матчей Евро2021 когда тогда деньги отобьют??? На нас с вами расчитывать можно только если еще лет 30 его строить, да и то  врядли, мне кажеться, что еще больше посещаемость не очень.
    Но для фанатов это хорошо. Т.к. если будет очень большой спрос на посещаемость, фанов сместят и их почти не будет на стадионе. Очень хороший пример Англия!

103

Jah написал(а):

Сделают они полюбому. Если УЕФА не будет на стадионе и не будет матчей Евро2021

Сделать то они должны главное чтоб успели к назначеному сроку!!
p.sЧто такое Евро-2021

104

Я думаю, что всё будет ОК!!!! :)

105

Панике бой! господа у стадио на данный момент три звезды к УЕФА он допущен(гоу ту офсайт ОСК )

106

met88 написал(а):

к УЕФА он допущен

Слава богу а все недостатки я думаю они устранят!!

107

"... цена билетов на Южную трибуну будет такой же как на Северную."

Гостевая офсайта http://www.metallist.kharkov.ua/forms/?id=1

108

Цена на билеты в ближайшее будущее подыматься не будет.

109

Ultrabron написал(а):

Цена на билеты в ближайшее будущее подыматься не будет.

куда выше?! Щас итак в ЧУ практикуют свободный вход,а у нас...
На УЕФА цены будут выше!! На оф сайте читал.

110

met88 написал(а):

"... цена билетов на Южную трибуну будет такой же как на Северную."

Ой как хочеться тогда опробовать новенькую южную в таком случае

111

Ultrabron написал(а):

Цена на билеты в ближайшее будущее подыматься не будет.

У нас и так самые дорогие билеты в Украине Куда Выше???

112

Если пошла такая буйная дисскусия про билеты,то надо открыть тему,а здесь плз давайте стадио обсуждать! :)

113

"Перед ЕВРО-2012 ожидаем заменить все сидения на откидывающиеся."

Ответ на заданный на офсайте вопрос.

114

Я почему сразу такие не поставить??

115

dimitriy написал(а):

Я почему сразу такие не поставить??

Они по дороже и по хрупче)) когда перед евро будут делать косметический ремонт обрыганого, разломаного и заплеваного семенами стадио вот тогда и седения по модней поставят.

116

met88 написал(а):

и заплеваного семенами стадио вот тогда и седения по модней поставят.

Я думаю даже если бы и они сейчас стоял с ними бы ничего не случилось!

117

Реконструкцію стадіону "Металіст" буде завершено в 2009 році
20 августа 2007
Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Бабаєва відбулося засідання Оргкомітету з підготовки до "Євро-2012". В ньому взяли участь заступник голови облдержадміністрації Сергій Стороженко, директор Виконавчої дирекції ФФУ "Євро-2012" Іван Федоренко, заступник Міністра України у справах сім'ї, молоді і спорту Віктор Христоєв.
Обговорювалися основні напрями підготовки області до європейської першості. Як повідомив голова оргкомітету Володимир Бабаєв, до кінця серпня в концепцію підготовки до "Євро-2012" будуть внесені остаточні доповнення, пропозиції і зміни і цей документ буде готовий для затвердження сесією обласної ради.
Основні напрями, які відображені в концепції підготовки до ЧЄ, зводяться до розвитку інфраструктури регіону.
Це, звичайно, підготовка головної спортивної арени Харкова і реконструкція спортивних тренувальних баз. Як повідомив Володимир Бабаєв, заплановано, що вже в 2009 році стадіон "Металіст" можна буде представити комісії УЄФА. Зараз тут активно ведеться будівництво Східної трибуни, а вже 19 серпня матч національної першості між ФК "Металіст" і ФК "Шахтар" глядачі зможуть спостерігати, сидячи на Південній трибуні стадіону.
Ще один напрям - розвиток готельного бізнесу. До початку чемпіонату в Харкові необхідно побудувати не менше п'яти 5-зіркових готелів і тринадцять 4-х і 3-зіркових. Крім того, в місті є 4000 місць в достатньо комфортабельних гуртожитках харківських вузів, які також зможуть прийняти гостей чемпіонату.
Ресторани, фаст-фуди, кафе. На сьогоднішній день харківські точки громадського харчування можуть прийняти 50 тис. людей. Це цілком достатньо, до того ж продовжують будуватися нові об'єкти. Тому, вважає Володимир Бабаєв, особливих проблем по цьому напряму у організаторів немає.
Одна з найскладніших задач - транспортна інфраструктура і об'єкти, пов'язані з життєзабезпеченням. Взагалі, як підкреслив Володимир Бабаєв, на сьогоднішній день питання, пов'язані зі сталим життям мегаполісу, є найважливішими. Окрім транспорту, це питання водовідведення, водозабезпечення і енергопостачання. "Ми розробили з Мінпаливенерго інвестиційну програму, яка в 2011 році повністю вирішує всі проблемні питання, що є на сьогоднішній день. З них 95% - це місто Харків", - підкреслив Володимир Бабаєв.
У свою чергу Іван Федоренко підкреслив, що всі проблемні питання територій обов'язково повинні бути внесені у відповідні державні програми і коррелюватися із заявкою України на проведення "Євро-2012".
Він також відзначив, що законодавство України зазнає значних змін у зв'язку з проведенням Чемпіонату Європи з футболу, і призвав вносити свої пропозиції в закони і підзаконні акти держави.
Источник: "ХОДА"

118

Вот ещё инфа

http://www.arena.metallist.kharkov.ua/uploads/1183369681_grafik_po_vostoku.jpg

119

Ну я не знаю что то очень долго строитса ета трибуна!

120

"Металіст-сіті" буде побудовано до липня 2010 року".
5 сентября 2007
Як повідомив заступник голови облдержадміністрації, віце-президент ФФУ Сергій Стороженко, роботи з підготовки до "ЄВРО-2012" ведуться достатньо активно. Навіть коли про цю тему припиняють говорити, це не означає, що роботи зупиняються.
За словами Сергія Стороженко, вже готові концепції стадіону, аеропорту і "Металіст-сіті". Як відзначив віце-президент федерації футболу України, планується побудувати на території навколо стадіону великий п'ятизірковий готель, торговий і спортивний центри.
Концепції і стадіону, і "Металіст-сіті" вже доповіли головному інвесторові проекту Олександру Ярославському. "Я висловив свої зауваження по стадіону, вони враховані, прийняті концептуалістами. Я задоволений всім, що побачив і почув. Ми відправили презентацію до ФФУ, далі транзитом вона пішла в УЄФА", - відзначив Сергій Стороженко.
Що стосується аеропорту, то, за словами заступника голови облдержадміністрації, він буде реконструйований, стане по-справжньому міжнародним. Злітно-посадочна смуга буде збільшена і відремонтована. Крім того, планується побудувати два термінали.
За словами віце-президента ФФУ, планується також відродити харківський авіазагін. "Чи то у власності, чи то в лізингу 5-6 літаків, які здійснюватимуть регулярні рейси як усередині країни, так і закордон", - підкреслив Сергій Стороженко.
Планується, що роботи по реконструкції стадіону будуть завершені в 2009 році. "Металіст-сіті" та аеропорт здадуть до липня 2010, коли аудиторам УЄФА необхідно буде не тільки пред'явити матеріали, але і показати свої досягнення.
Источник: "ХОДА"


Вы здесь » Форум ФК "Металлист" Харьков » Команда » Реконструкция ОСК "Металлист"